Wróć na stronę główną
Informacje o iDelegacja.plNasza galeria zdjęćPrzydatne i fajne stronyInne ciekawe sprawyNasze cenyOferta wizowaMiędzynarodowe bilety autokaroweBagaż, jego waga i wymiary
  Skontaktuj się ze mną...
 

Oferujemy pełną kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu służbowego lub poszczególne potrzebne składniki wyjazdu służbowego, delegacji.


Oferta kompleksowa zawiera:


- wizę lub komplet wiz do wybranego kraju lub krajów
- ubezpieczenie TU EUROPA
- dojazd (połączenie i bilety: lotnicze lub kolejowe)
- noclegi
- nasze wsparcie

Cena oferty jest ustalana indywidualnie w zależności od kraju, środka transportu i długości pobytu.
Proponujemy Państwu dodatkową ofertę wyjazdu służbowego połączonego ze zwiedzaniem.
Jest to szczególnie atrakcyjna propozycja w przypadku kilkudniowych wyjazdów biznesowych. Spędzając w mieście czy kraju kilka dni warto poświęcić chwilę na poznanie jego najważniejszych zabytków.
Nasza oferta to nie tylko poznanie okolicy podczas służbowego wyjazdu, ale i czas na od stresowanie i relaks, by móc jeszcze efektowniej zaprezentować firmę podczas spotkań branżowych!

Oferta częściowa zawiera:
Oferta ta polega na pomocy w organizacji wyjazdu w zakresie jednej lub kilku proponowanych usług. Klienci, którzy nie potrzebują kompleksowej oferty mogą skorzystać z każdej części oddzielnie: pośrednictwa wizowego, wykupienia polisy ubezpieczeniowej, rezerwacji biletu lotniczego lub kolejowego bądź rezerwacji noclegów.

Odwiedź stronę wadi.pl

WADI © stat4u