Wróć na stronę główną
Informacje o iDelegacja.plNasza galeria zdjęćPrzydatne i fajne stronyInne ciekawe sprawyNasze cenyOferta wizowaMiędzynarodowe bilety autokaroweBagaż, jego waga i wymiary
  Skontaktuj się ze mną...
 

PODRÓŻE BIZNESOWE Z WADI "NA WSCHÓD"

Proponujemy Państwu kompleksową pomoc przy organizacji wyjazdów biznesowych m.in. do Rosji, na Ukrainę, na Białoruś, na Litwę, Łotwę, do Estonii, do Chin, Indii, Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Kazachstanu, Kirgizji, Uzbekistanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Mongolii. Rynki wschodnie stanowią duży potencjał dla polskich przedsiębiorców - nie zwlekaj i rozszerz swoją działalność!

Szczególnie specjalizujemy się w krajach byłego związku radzieckiego czyli: Rosja, Białoruś, Kazachstan co nie oznacza, że nie przygotujemy wyjazdu do Niemiec, Hiszpanii, czy Włoch. Jednak w krajach wschodu czujemy się najlepiej. Naszą misją jest zapewnienie klientom wszechstronnych i kompleksowych usług turystycznych, tak aby podróże biznesowe w interesach były nie tylko z korzyścią dla firmy, ale i komfortem dla jej pracowników. Wykonujemy rezerwacje biletów lotniczych, kolejowych, autokarowych i minibusów. Zapewniamy rezerwację hoteli, wykonujemy ubezpieczenia turystyczne i wizy. Współpracując z nami masz w wszystko w jednym miejscu!Z przyjemnością pomożemy Ci zdobyć rynki wschodnie!

Odwiedź stronę wadi.pl

WADI © stat4u